W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.
Drzwi
PHU BONA
bona montaż stolarki okiennej PCV

Drzwi drewniane i metalowe

Firma Bona zajmuje się dostarczaniem i montażem drzwi drewnianych i metalowych do domów jednorodzinnych i mieszkań. Oferujemy produkty z kolekcji najlepszych na polskim rynku producentów. Możecie u nas Państwo kupić drzwi drewniane i metalowe firmy Porta, Stukmar, Pol-Skone, DRE, Voster oraz Eurodoors. Pomagamy w wyborze oraz oferujemy fachowe doradztwo i wsparcie. Oferujemy wyłącznie produkty najlepszej jakości, bardzo estetyczne – starannie zaprojektowane i wykonane. Nasza bogata oferta pozwala na wybór drzwi do każdego domu i wnętrza.

Drzwi wewnętrzne

Proponujemy naszym Klientom bardzo duży wybór drzwi wewnętrznych, które mogą stać się ozdobą wystroju każdego domu i mieszkania. Mamy drzwi świetnie pasujące zarówno do bardzo nowoczesnych aranżacji – o intrygujących formach i w ciekawych kolorach, jak i bardziej tradycyjne, przypominające naturalne drewno różnych gatunków, pasujące do wnętrz rustykalnych. Jesteśmy w stanie pomóc w wyborze drzwi wewnętrznych do aranżacji utrzymanej w każdym stylu. Mamy drzwi drewniane, wykonane z tworzyw sztucznych, z przeszkleniami oraz akcentami metalowymi. Znajdziecie u nas Państwo zarówno drzwi wewnętrzne z okleinami, jak i pokryte fornirem, a także lakierowane bądź malowane. Oferujemy drzwi wewnętrzne o różnych szerokościach i typach ościeżnic. W katalogach dostępnych u nas produktów możecie Państwo znaleźć drzwi do każdego rodzaju pomieszczenia. Mamy bogaty wybór drzwi do pokojów, przystosowane do łazienek, pomieszczeń kotłowni, składów czy piwnic. Do każdego z oferowanych rodzajów drzwi można dobrać atrakcyjne okucia – klamki, zawiasy i zamki odpowiadające gustowi i potrzebom. Wśród naszych propozycji są również drzwi przesuwne, dwuskrzydłowe i szklane. Nasza firma gwarantuje najlepsze ceny i bardzo krótkie terminy realizacji.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne powinny łączyć w sobie estetykę z dużą wytrzymałością na warunki zewnętrzne i odpornością na próby sforsowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi metalowe wyjściowe, zarówno modele przystosowane do montażu wewnątrz budynków, jako drzwi do mieszkań, jak i drzwi zewnętrzne do domów jednorodzinnych. Mamy bardzo duży wybór różnych modeli, z wieloma rodzajami oklein oraz zamków. Zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy przy wyborze trwałych i bezpiecznych drzwi zewnętrznych na lata.

Pobierz katalog klikając na logo:
bona montaż stolarki okiennej PCVbona montaż stolarki okiennej PCVbona montaż stolarki okiennej PCVbona montaż stolarki okiennej PCVbona montaż stolarki okiennej PCVbona montaż stolarki okiennej PCV

Formularz kontaktowy

Dziękujemy!
Ups! Coś musiało pójść nie tak.
bona montaż stolarki okiennej PCV