Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu ogrodów zimowych BONA.
OGRODY ZIMOWE
BONA
bona montaż stolarki okiennej PCV

Ogrody zimowe – projekt i montaż

bona montaż stolarki okiennej PCV

Firma Bona projektuje i montuje ogrody zimowe przy domach jednorodzinnych, na tarasach oraz jako elementy altan ogrodowych. Wykonujemy konstrukcje aluminiowe o wielkości dopasowanej do potrzeb użytkowników. Nasze projekty łączą się harmonijnie z architekturą budynku, podkreślają jego mocne strony i podnoszą jego estetykę. Ogrody zimowe, które budujemy, są zawsze dobrze wkomponowane w stylistykę budynku i sprawdzają się zarówno przy obiektach nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych.

Koszty budowy ogrodu zimowego

Koszty budowy ogrodu zimowego zależą od jego wielkości oraz rodzaju zastosowanej konstrukcji i wyposażenia. Ogrody o charakterze całorocznym, wykonane z profili ze specjalnymi wkładkami termicznymi są nieco droższe w wykonaniu niż ogrody sezonowe, które nie będą użytkowane przy niskich temperaturach. W kalkulacji ceny ogrodu zimowego istotna jest też powierzchnia przeszklenia, rodzaj zastosowanych drzwi i okien oraz sposób ich otwierania. Montaż systemu do automatycznego otwierania czy uchylania okien, rolet dachowych lub dodatkowej wentylacji również znajduje swe odzwierciedlenie w nieco wyższych kosztach. W calu wyliczenia szacunkowego kosztu ogrodu zimowego zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie doradzimy, które elementy będą niezbędne oraz jakie dodatki podnoszące komfort użytkowania warto przewidzieć w projekcie.

Zalety ogrodu zimowego

Ogród zimowy ma wiele zalet. Przede wszystkim to świetny sposób na powiększenie domu o komfortowe miejsce do relaksu i przebywania w otoczeniu roślin także podczas niepogody i niższych temperatur. W zależności swej od konstrukcji ogród zimowy pozwala na uprawę roślin oraz jest atrakcyjnym miejscem do wypoczynku i spędzania czasu, łącząc w sobie zalety werandy i ogrodowej altany. Budowa ogrodu zimowego znacznie zwiększa walory użytkowe domu, podnosi też wartość całej nieruchomości, dodając prestiżu i uroku. Dodatkowe pomieszczenie może być również wykorzystywane w inny sposób, m.in. jako miejsce do pracy z atrakcyjnym widokiem na własny ogródek, przestrzeń do wykorzystania na własną siłownię czy do urządzenia pokoju kąpielowego z wanną z hydromasażem.

Dobierzemy dla Państwa odpowiedni kształt konstrukcji:

Formularz kontaktowy

Dziękujemy!
Ups! Coś musiało pójść nie tak.
bona montaż stolarki okiennej PCV