Bramy i drzwi garażowe
PHU BONA
bona - logo

Drzwi i bramy garażowe

Drzwi i bramy garażowe to najważniejsze elementy budynku. Muszą być solidne i zapewniać maksymalne bezpieczeństwo. Umiejętnie dobrane współgrają z bryłą domu i świetnie prezentują się wizualnie. Wykonujemy drzwi i bramy garażowe ze sprawdzonych materiałów oraz komponentów. Oferowane przez nas produkty działają cicho, mogą być w pełni zautomatyzowane i posiadać systemy antywłamaniowe. Świetnie odnajdują się w nowoczesnych budynkach energooszczędnych. Ocieplane bramy garażowe gwarantują zwiększoną izolację cieplną i poprawiają komfort mieszkania.

Brama garażowa segmentowa

Brama garażowa segmentowa to dobre rozwiązanie do małych i ciasnych garaży. Sprawdza się doskonale, gdy na posesji nie ma podjazdu. W zależności od wybranego mechanizmu otwiera się ją do góry lub do boku. Zbudowana jest z poziomo połączonych ze sobą segmentów. Nie zajmuje zbędnej przestrzeni oraz nie posiada wystających elementów. Mogą u nas Państwo dobrać do niej zewnętrzne drzwi metalowe czy okna, dzięki czemu elewacja będzie spójna.

Brama garażowa uchylna

Brama garażowa uchylna jest stosunkowo tania w montażu i zakupie oraz prostsza w obsłudze w porównaniu do innych wariantów. Jej zastosowanie daje dowolność montażu. Może być zamontowana w otworze drzwiowym lub za nim. Chociaż jest to rozwiązanie wygodne, polecamy je do większych przestrzeni. Brama garażowa uchylna potrzebuje miejsca na swobodne uniesienie płyty. W jej pobliżu nie powinny znajdować się żadne meble czy urządzenia. Tyczy się to zarówno przestrzeni na posadce, jak i na suficie – poprowadzone wysoko rury czy instalacje mogą utrudnić otwieranie bramy. Wykonujemy bramy garażowe o różnym wzornictwie i kolorach.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy!
Ups! Coś musiało pójść nie tak.
e-mail