Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki okiennej PCV, drewnianej i aluminiowej.
PHU BONA
bona - logo

O firmie PHU BONA

bona montaż stolarki okiennej PCV

Istniejemy na rynku od 1996 roku.
Firma BONA jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku od 1996r w zakresie dostawy i montażu stolarki okiennej, drzwiowej z PCV, aluminium i drewna. W 2011 roku rozpoczęliśmy produkcję stolarki aluminiowej. Zakupując nowoczesne maszyny, realizujemy najbardziej skomplikowane inwestycje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której podstawowym asortymentem jest nowoczesna stolarka aluminiowa, która wyróżnia się dużą uniwersalnością i szerokim zastosowaniem. W naszym asortymencie znajdują się miedzy innymi fasady aluminiowe i ogrody zimowe, które dodatkowo podnoszą wartość estetyczną całej kompozycji. Doradzamy klientom jaki system powinien wybrać tak, aby dostarczył korzyści zarówno w funkcjonalności jak również na poziomie finansowym. Staramy się aby klient był zadowolony z jakości produktu a także z jego ceny .

Pod uwagę zawsze bierzemy warunki techniczne, które powinny być dostosowane do danego obiektu.

Konsultacja jest pierwszym i najważniejszym etapem współpracy, który pozwala nam na stworzenie projektu pod kątem potrzeb klienta i wymagań technicznych budynku. Dla wygody zleceniodawcy proponujemy doradztwo telefoniczne lub umówione spotkanie. Mamy świadomość zmieniających się wymagań i oczekiwań klienta oraz trendów, którym staramy się dotrzymać kroku tak, aby nic nie umknęło naszej uwadze. Jesteśmy ekspertami producentami i sprzedawcami aluminiowych konstrukcji a zindywidualizowana oferta daje nam szereg możliwości tworzenia i realizacji projektów konkretnie pod oczekiwania naszego klienta.

Koncentrujemy się na tym co mówi do nas klient słuchamy doradzamy a następnie działamy-skutecznie efektywnie i bezkompromisowo.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy!
Ups! Coś musiało pójść nie tak.
e-mail