Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu ogrodów zimowych BONA.
BONA
bona - logo

Ogrody zimowe i pergole

bona montaż stolarki okiennej PCV

Firma Bona projektuje i montuje ogrody zimowe przy domach jednorodzinnych, na tarasach oraz jako elementy altan ogrodowych. Wykonujemy konstrukcje aluminiowe o wielkości dopasowanej do potrzeb użytkowników. Nasze projekty łączą się harmonijnie z architekturą budynku, podkreślają jego mocne strony i podnoszą jego estetykę. Ogrody zimowe, które budujemy, są zawsze dobrze wkomponowane w stylistykę budynku i sprawdzają się zarówno przy obiektach nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych.

Zabudowa tarasu może okazać się świetnym pomysłem, jeśli zależy Ci na powiększeniu przestrzeni użytkowej swojego domu, ale nie tylko. Ogród zimowy, z którego można korzystać bez względu na pogodę, doskonale nadaje się do uprawiania roślin ozdobnych lub urządzenia kącika wypoczynkowego. Ważne przy tym, aby został wykonany z materiałów cechujących się dobrą izolacyjnością. Dzięki temu temperatura panująca wewnątrz będzie optymalna dla użytkowników oraz roślin – jeśli zdecydujesz się je wstawić. Oszczędzisz także na ogrzewaniu ogrodu zimowego.

Zabudowę tarasu warto zatem zlecać profesjonalistom. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że zyskasz funkcjonalną i estetyczną konstrukcję, która pozwoli Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojego budynku.

Pergole tarasowe

Wykonujemy nie tylko w pełni zabudowane ogrody zimowe, ale także pergole, czyli zadaszone konstrukcje, którymi można przykryć werandę lub część ogródka, by osłonić je przed słońcem i deszczem. Taka przestrzeń idealnie posłuży relaksowi, ale będzie również pięknie się prezentować, szczególnie jeśli wstawisz meble ogrodowe i rośliny ozdobne.

Jeśli szukasz godnych zaufania wykonawców pergoli ogrodowych, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Koszt budowy ogrodu zimowego

Koszty budowy ogrodu zimowego zależą od jego wielkości oraz rodzaju zastosowanej konstrukcji i wyposażenia. Zabudowa tarasu wykonana z profili ze specjalnymi wkładkami termicznymi jest nieco droższa w wykonaniu niż ogrody sezonowe, które nie będą użytkowane przy niskich temperaturach. W kalkulacji ceny ogrodu zimowego istotna jest też powierzchnia przeszklenia, rodzaj zastosowanych drzwi i okien oraz sposób ich otwierania. Montaż systemu do automatycznego otwierania czy uchylania okien, rolet dachowych lub dodatkowej wentylacji również znajduje swe odzwierciedlenie w nieco wyższych kosztach. W celu wyliczenia szacunkowego kosztu ogrodu zimowego zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie doradzimy, które elementy będą niezbędne podczas zabudowy tarasu oraz jakie dodatki podnoszące komfort użytkowania warto przewidzieć w projekcie.

Zalety zabudowy tarasu

Ogród zimowy ma wiele zalet. Przede wszystkim zabudowa tarasu to świetny sposób na powiększenie domu o komfortowe miejsce do relaksu i przebywania w otoczeniu roślin także podczas niepogody i niższych temperatur. W zależności swej od konstrukcji ogród zimowy pozwala na uprawę roślin oraz jest atrakcyjnym miejscem do wypoczynku i spędzania czasu, łącząc w sobie zalety werandy i ogrodowej altany. Budowa ogrodu zimowego znacznie zwiększa walory użytkowe domu, podnosi też wartość całej nieruchomości, dodając jej prestiżu i uroku. Dodatkowe pomieszczenie może być również wykorzystywane w inny sposób, m.in. jako miejsce do pracy z atrakcyjnym widokiem na własny ogródek, przestrzeń do zorganizowania domowej siłowni czy do urządzenia pokoju kąpielowego z wanną z hydromasażem.

Ogród zimowy możesz wzbogacić także o dodatkowe elementy, na przykład rolety wewnętrzne, które pozwolą Ci regulować ilość światła słonecznego wpadającego przez przeszklenia. Takie produkty także znajdziesz w naszej ofercie. Pomożemy Ci w ich dobraniu, abyś uzyskał dokładnie taki efekt, jakiego oczekujesz.

 

Dobierzemy dla Państwa odpowiedni kształt konstrukcji:

Formularz kontaktowy

Dziękujemy!
Ups! Coś musiało pójść nie tak.
e-mail